Říjen 2012

19.10.2012

19. října 2012 v 16:57 | Xo |  30 days

30 days: The tenth one. My first kiss.

10. den - popiš svou první lásku a první polibek

Nevím, od koho byla první, ale pamatuju si každou první pusu od někoho nového. Pamatuju si, tu každou chvíli před každou pusou, to pokaždé, když se někdo z mojí minulosti nebo přítomnosti choval tak neodolatelně, tak, že bych ho nejradši pevně objala a už vůbec nepustila.

První láska? Platonická, bylo mi 6 a zamilovala jsem se do kluka o 6 let staršího a drželo mě to někdy do mých 10. A nebyla to "láska", že on neví, že existuju. Kamarádili jsme spolu. A když si vzpomenu na to všechno,.. byla to vtipná láska.

Jednou, není to zas tak dávno, přišel do mého života někdo, kdo v něm už nemá žádné podstatné místo, sám si to místo vybudoval, lpěl na něm a já s ním byla ráda, cítila se v bezpečí, milovaná, chtěná a kdoví co ještě. Ale dnes bych s čistým svědomím nemohla říct, že jsem ho milovala, i když jsem tomu tupě věřila.

A teď, si stojím někde na pomezí bláznovství a absurdity, zpřetrhávám všechna svá minulá "pravidla", záleží totiž jen na tom, jak se zrovna cítím a já pro každej ten spropadeně krásnej moment trpím. Tohle je co, řekněte!

14.10.2012

14. října 2012 v 11:38 | Xo |  Everything happens for something.

If you don't mean what you say then shut the fuck up.

Naivita je krásná věc. Je to ten pocit, kdy veříte, že se stane něco, co se ve skutečnosti vůbec nestane. Nikdo vám to nevysvětlí, takže vlastně žijete ve lži, kterou jste si sami vsugerovali a které jste naprosto oddáni. Jó, ti posraní Snílci.

Občas bych chtěla bejt naprostej realista, ten, co ti prostě v klidu řekne,.. "Mám tě rád, ale kámo, prober se. Jsi naivní!" A třeba by to pomohlo. Co já vim. Nejsem ani jedno, ani druhé. Nejsem naivní, protože já vím, že se nestane nic nad moje očekávání, já jsem jenom prostě blbá. Ale tak to chodí. A to je celé.